Arhiva

Policija zabilježila četiri krađe

17-11-2016 • 00:00
RVA.hr

Ukradeni su mobitel, dva novčanika i novac.

Ukradeni su mobitel, dva novčanika i novac.

Policija je jučer zabilježila nekoliko krađa. 20-godišnjakinja je policijskim službenicima prijavila da joj je 12. studenoga, u noćnim satima, u Požegi, u Ulici svetog Florijana, u ugostiteljskom objektu, nepoznati počinitelj (ili više njih) otuđio mobitel marke „Alcatel“.

Istoga dana, 62-godišnjakinja je također prijavila da joj je jučer, u prijepodnevnim satima, u Požegi, u Osječkoj ulici, iz ureda, nepoznati počinitelj (ili više njih) otuđio novčanik u kojem su se nalazili dokumenti.

Također jučer, u Brestovcu, u Požeškoj ulici, u poslijepodnevnim satima, nepoznati počinitelj (ili više njih) je iz kuće otuđio novčanik u vlasništvu 66-godišnjakinje, a oko 13 sati 58-godišnjakinja je policiji prijavila da su u Eminovcima, u Vukovarskoj ulici, dvije nepoznate osobe iskoristile bolesno stanje njenog supruga te iz obiteljske kuće otuđile novac.

Policijski službenici tragaju za nepoznatim počiniteljima protiv kojih slijedi kaznena prijava.