Arhiva

Na pješačkom prijelazu autom udario pješakinju i pobjegao

21-04-2016 • 00:00
RVA.hr

Vozač se kasnije sam javio policiji, a utvrđena mu prisutnost alkohola u organizmu u koncentraciji od 0,82 promila.

Vozač se kasnije sam javio policiji, a utvrđena mu prisutnost alkohola u organizmu u koncentraciji od 0,82 promila.

Jučer oko 18 sati, u Požegi, na raskrižju ulica Svetog Roka i Tekija, 66-godišnji vozač koji je upravljao osobnim automobilom marke „Hyundai“, požeških registarskih oznaka, dolaskom do raskrižja nije propustio 68-godišnju pješakinju koja je prelazila kolnik na obilježenom pješačkom prijelazu uslijed čega je došlo do udara prilikom čega je pješakinja teško ozlijeđena.

Nakon prometne nesreće 66-godišnji vozač je napustio mjesto događaja te je naknadno sam pristupio u prostorije policijske postaje prilikom čega mu je utvrđena prisutnost alkohola u organizmu u koncentraciji od 0,82 promila. Protiv počinitelja slijedi kaznena prijava.

Tijekom jučerašnjeg dana dogodila se jedna prometna nesreća s lakše ozlijeđenom osobom u Požegi u Orljavskoj ulici te jedna prometna nesreća s materijalnom štetom u mjestu Oblakovac.