Vozač (21) uslijed neprilagođene brzine sletio vozilom, ozlijeđen je
Policijsko izvješće: U subotu 14. prosinca 2024. oko 8 sati u mjestu Kula u Ulici kardinala Alojzija Stepinca, 21-godišnji vozač koji je upravljao teretnim automobilom, uslijed neprilagođene brzine sletio je vozilom na putnu bankinu te udario u smjerokazni stupić, žičanu ogradu i betonski pomoćni objekt. U prometnoj nesreći vozač je lakše ozlijeđen i protiv njega slijedi prekršajni nalog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
Tijekom protekla 24 sata na području Policijske uprave požeško-slavonske dogodila se i prometna nesreća s materijalnom štetom u Požegi na raskrižju Industrijske i Osječke ulice.
Policijsko izvješće: U petak 13. prosinca 2024. oko 21.30 sati u Pakracu u Ulici Matice hrvatske, 36-godišnji vozač koji je pod utjecajem alkohola od 1,98 promila upravljao osobnim automobilom, skretao je udesno na parkiralište te udario prednjim lijevim dijelom vozila u zadnji bočni dio parkiranog osobnog automobila u vlasništvu 33-godišnjakinje.
Protiv vozača slijedi prekršajni nalog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
Foto: arhiva/ilustracija