Crna kronika

Osumnjičen za prijevaru pri prodaji automobila

03-10-2024 • 08:52
RVA.hr
Policijski službenici dovršili su kriminalističko istraživanje nad 22-godišnjim hrvatskim državljaninom za kojeg se sumnjiči da je počinio kazneno djelo „Prijevara“.

Policijsko izvješće: Policijski službenici dovršili su kriminalističko istraživanje nad 22-godišnjim hrvatskim državljaninom s područja Pokupskog za kojeg se sumnjiči da je počinio kazneno djelo „Prijevara“.

Naime, osumnjičeni je krajem ožujka 2024. sa 70-godišnjakom s područja Požege putem oglasa na društvenoj mreži dogovorio prodaju osobnog automobila, a nakon što mu je uplaćen predujam više se nije javljao niti isporučio vozilo.

Prometna problematika

Policijsko izvješće: U srijedu 2. listopada 2024. u 14.40 sati u Požegi u Osječkoj ulici, na parkiralištu, 51-godišnja vozačica koja je upravljala osobnim automobilom, uključivala se u promet vožnjom unazad da se nije uvjerila da to može učiniti bez opasnosti za druge sudionike u prometu te udarila zadnjim lijevim bočnim dijelom vozila u zadnji lijevi bočni dio osobnog automobila kojim je upravljala 57-godišnjakinja. 51-godišnjoj vozačici je na mjestu događaja naplaćena novčana kazna zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Foto: arhiva/ilustracija