Crna kronika

Tri prometne nesreće u proteklih 24 sata

Danas • 11:07
RVA
Vozač otišao s mjesta nesreće i slijedi mu prekršajni nalog

U srijedu 24. lipnja oko 19:45 u Lipiku na parkiralištu, 23-godišnji vozač udario je osobnim automobilom u parkirano vozilo. Kretao se automobilom unazad za te zadnjim lijevim dijelom vozila udario u zadnji lijevi dio parkiranog osobnog automobila kojeg je prethodno uparkirala 21-godišnjakinja.

Vozač je napustio mjesto događaja nakon sudara, a da nije ostavio svoje podatke niti podatke o vozilu kojim je upravljao. Uspješno su ga pronašli policijski službenici, a protiv vozača slijedi prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Tijekom protekla 24 sata na području Policijske uprave požeško-slavonske dogodile su se još dvije prometne nesreće s materijalnom štetom u Vetovu u Požeškoj ulici i u Vidovcima na raskrižju ulica Stjepana Radića i Orljavska.

Izvor: PU požeško-slavonska