Nekoliko dobrovoljnih vatrogasnih društava gasilo požar u Grabarju
Tijekom jučerašnjeg dana, u ranim jutarnjim satima, oko 6:30 sati, vatrogasci Dobrovoljnog vatrogasnog društva Kutjevo ponovno izašli su na intervenciju nakon dojave o pojavi dima i mogućem požaru na objektu nekadašnje sale za svatove u Grabarju
Na intervenciju izlaze vatrogasci DVD-a Kutjevo s navalnim vozilom, autocisternom i autoljestvama. Po dolasku na mjesto intervencije uočavaju da je cijeli prostor ispunjen gustim dimom.
Vatrogasci vrše probijanje u objekt te otvaranjem prozora i vrata započinju prirodno odimljavanje, dok se korištenjem ventilatora provodi prisilno odimljavanje prostora. Kako se u neposrednoj blizini objekta ne nalazi hidrant, u pomoć su pozvani DVD Pleternica, DVD Kaptol, DVD Čaglin te lokalni DVD Grabarje.
Ubrzo je pronađen centar požara koji je potom lokaliziran, nakon čega se nastavlja s odimljavanjem objekta.
Na intervenciji je sudjelovalo ukupno 25 vatrogasaca.
Izvor: kutjevacki.hr