Društvo

Na Svjetski dan bolesnika: Euharistijsko slavlje u požeškoj bolnici predvodi biskup Martinović

03-02-2026 • 07:42
RVA.hr
Prigodom spomendana Gospe Lurdske i Svjetskog dana bolesnika, Euharistijsko slavlje u požeškoj bolnici predvodit će biskup Ivo Martinović.

Prigodom spomendana Gospe Lurdske i Svjetskog dana bolesnika, požeški biskup msgr. Ivo Martinović će u četvrtak 12. veljače 2026. godine pohoditi Opću županijsku bolnicu u Požegi te u bolničkoj kapeli predvoditi euharistijsko slavlje u 11 sati za bolesnike i bolničko osoblje.