Izvučeni parovi četvrtfinala Županijskog nogometnog kupa
U prostorijama Nogometnog saveza Požeško-slavonske županije izvučeni su parovi četvrtfinala Županijskog nogometnog kupa.
Tako će se u srijedu, 30. travnja sastati NK Graničar Zagrađe i NK Požega, NK Kutjevo i NK Jakšić, NK Slavonija iz Požege i NK Lipik 1925 te NK Slavija iz Pleternice i NK Dinamo Rajsavac. Sve utakmice započinju u 17 sati.
Foto: arhiva