Maja Grdiša nakon duže pauze nastupila na Prvenstvu Hrvatske u gađanju samostrelom
Proteklog vikenda u Ivanić Gradu održano je Prvenstvo Hrvatske za seniore u gađanju samostrelom u dvorani na 18 metara. Nakon duže pauze nastupila je i Maja Grdiša, članica Streljačkog kluba Požega i zauzela 6. mjesto pojedinačno.
„Kako nije dugo trenirala i nastupala, ovo je solidan plasman budući da je u međuvremenu došlo do promjena u pravilima i meta je smanjena s 25 centimetara na 23 centimetra, centar je sada samo 11 milimetara.“ – poručili su iz Streljačkog kluba Požega, dodajući kako je ovo bilo prvo ovogodišnje natjecanje na samostrel u dvorani, a iduće na redu je natjecanje na otvorenom.