Judo klub Jigoro se vratio s Međunarodnog turnira s osam medalja i dva pehara!
Judo klub “Jigoro” iz Jakšića nastupio je na Međunarodnom Judo turniru u Vinkovcima, gdje se okupilo 400 natjecatelja iz devet zemalja. Judo klub Jigoro nastupio je s osam džudaša te su na vinkovačkom turniru bili vrlo uspješni i osvojili osam medalja i dva pehara kao najbolji pojedinci!
“Veronika Grbeš i Tena Hećimović osvajaju zlatne medalje te pehare za najbolje natjecateljice u svome uzrastu. Veronika Grbeš je osvojila prvo mjesto u starijoj uzrasnoj kategoriji. Lucija Marijanović opet osvaja zlato. Lovro Marijanović i Maksimilian Voštog okitili su se srebrnim medaljama. Rea Kir u svojoj i starijoj uzrasnoj kategoriji osvaja brončane medalje. Bez medalje su ovaj put ostali Leo Ećimović, Arthas Voštog i Žana Hruška.” – istaknula je trenerica Ivana Grbeš.


