Sport

HNK Dobrovac organizira humanitarnu akciju za suigrača koji je izgubio kuću u požaru

14-11-2024 • 11:41
RVA.hr
„Pokažimo srce i pomozimo Josipu u ovim teškim trenucima, kao što je i on pomagao klubu kada je bilo najteže.“

Povodom posljednje utakmice u ovom dijelu sezone, HNK Dobrovac organizira humanitarnu pomoć za igrača Josipa Tutića, čija je kuća nažalost izgorjela uslijed požara.

„Josip je jedan od naših najstarijih igrača koji boje našega kluba brani više od 15 godina. Uz igračku kvalitetu, srčanost i “podmetanje” leđa za ekipu u teškim trenucima, kojih je u proteklom desetljeću bilo nekolicinu puta, Josipova ljudskost i dobrota je ono što ponajviše krasi njegovo ime i prezime.“ – poručuju iz nogometnog kluba.

Utakmica u kojoj će HNK Dobrovac ugostiti ekipu NK Kuzmica, odigrat će se u subotu, 16. studenoga od 13:30 sati.

Sav subotnji prihod od ulaznica, šanka i dobrovoljna donacija koja će se prikupljati, bit će uručena obitelji Tutić za pomoć u ovim teškim trenucima. Tko ne može prisustvovati na utakmici, svoju pomoć može izvršiti uplatom na račun HR8024070003105704552 (Frane Kalajzic, Hrvatski branitelja 8, Badljevina), otvoren kod OTP banke.