Sport

Na 32. Božićnom malonogometnom turniru natjecat će se 109 ekipa u 7 kategorija

19-12-2023 • 07:30
Rva
Izvlačenje skupina za sve kategorije je danas, 19. prosinca u 18,00 sati u hodniku Sportske dvorane Tomislav Pirc. 

Završile su prijave za nastup na 32. Božićnom malonogometnom turniru “Požega 2023”. U 7 kategorija na požeškom turniru nastupit će ukupno 109 ekipa (32 seniori, 12 veterani, 65 turnir mladeži), odnosno 5 više nego na prošlogodišnjem, 31. izdanju. Broj ekipa kod seniora i veterana ostao je isti dok je 5 ekipa više prijavljeno u Turniru mladeži. 

Izvlačenje skupina za sve kategorije je danas, 19. prosinca u 18,00 sati u hodniku Sportske dvorane Tomislav Pirc. Raspored utakmica kompletnog turnira bit će objavljen u srijedu, 20. prosinca na internet i facebook stranici Požeškog športskog saveza kao i na facebook stranici “Božićni malonogometni turnir Požega” .

Za nagradni fond od 7.500,00 EUR kuna u seniorskoj kategoriji borit će se 32 ekipe koje će biti razvrstane u 8 skupina po 4 ekipe. Dvije najbolje ekipe iz svake skupine plasirat će se u osminu finala. 

Kod veterana prijavilo se 12 ekipa koje će biti razvrstane u 4 skupine po 3 ekipe, a iz svake skupine dvije najbolje ekipe idu u drugi krug odnosno četvrtfinale. Veterani će se boriti za nagradni fond od 1.200,00 EUR. Turniru mladeži prijavilo se ukupno 65 ekipa (kadeti 13, stariji pioniri 12, mlađi pioniri 14, početnici 16, limači 10).

SENIORI

  • 1. Platinum & Gloria
  • 2. DT Logistika
  • 3. Caffe bar Castrum Kaptol
  • 4. Play Fitness
  • 5. NK Croatia 74
  • 6. Svrake
  • 7. COR d.o.o.
  • 8. MNK Autodijelovi Barišić I
  • 9. MNK Autodijelovi Barišić II
  • 10. MNK Autodijelovi Barišić III
  • 11. Žuja
  • 12. 1986 – Pž
  • 13. Caffe bar Vertigo
  • 14. Vladorena Pizzeria Mama Mia
  • 15. Prvča
  • 16. Rafaney
  • 17. Wiener osiguranje
  • 18. NK Dinamo Rajsavac
  • 19. Autoservis Gile
  • 20. Mandarine Požega – OPG Tomislav Markota
  • 21. Horeca Caffe bar Zeus
  • 22. Darmopil Instalacije
  • 23. Caffe bar Samson
  • 24. Luks Grad 
  • 25. CB La Gazzetta – AS Jurić
  • 26. AC Vuko SB
  • 27. Mozzart bet (Grbavica Pleternica)
  • 28. Elite Academy
  • 29. Caffe bar Avangard NG
  • 30. MNK Legacy
  • 31. Mladost
  • 32. MNK Moby dick Batrina

VETERANI (1985. i stariji)

  • 1. MNK Moby dick Batrina
  • 2. MNK Birtijca
  • 3. Alabama
  • 4. Wiener osiguranje
  • 5. Kelvin
  • 6. Autodijelovi Barišić
  • 7. Vallis Aurea
  • 8. MNK Tehničar
  • 9. HVIDR-a
  • 10. Rampa – COR d.o.o.
  • 11. Viševice gradnja
  • 12. Restoran Marta 

KADETI (2007. i mlađi)

  • 1. Colosseum
  • 2. MNK Autodijelovi Barišić
  • 3. Ikone
  • 4. NK Kaptol
  • 5. MNK Sloga Unitas Nova Gradiška
  • 6. NK Hajduk Pakrac
  • 7. Sedmerac
  • 8. NK Kutjevo
  • 9. NK Dinamo Vidovci – Dervišaga
  • 10. NK Papuk Velika
  • 11. CL Tehničari
  • 12. NK Požega
  • 13. NK Budućnost Rešetari

STARIJI PIONIRI (2009. i mlađi)

  • 1. NK Kaptol
  • 2. Škola nogometa Batrina
  • 3. NK Kutjevo
  • 4. Škola nogometa Slavija Pleternica
  • 5. NK Dinamo Vidovci – Dervišaga
  • 6. NK Slavonija I
  • 7. NK Slavonija II
  • 8. NK Slavonija III
  • 9. NK Jakšić
  • 10. NK Požega
  • 11. NK Mladost Pavlovci 
  • 12. NK Slavonija IV

MLAĐI PIONIRI (2011. i mlađi)

  • 1. NK Sloga Nova Gradiška
  • 2. Škola nogometa Batrina
  • 3. Škola nogometa Slavija Pleternica
  • 4. NK Kutjevo
  • 5. NK Papuk Velika
  • 6. NK Dinamo Rajsavac
  • 7. NK Dinamo Vidovci – Dervišaga
  • 8. NK Slavonija I
  • 9. NK Slavonija II
  • 10. NK Slavonija III.
  • 11. NK Slavonija IV
  • 12. NK Jakšić
  • 13. NK Požega I
  • 14. NK Požega II

POČETNICI (2013. i mlađi)

  • 1. NK Jakšić
  • 2. NK Papuk Velika
  • 3. NK Kaptol
  • 4. NK Sloga Trenkovo
  • 5. Škola nogometa Batrina
  • 6. Škola nogometa Slavija Pleternica I
  • 7. Škola nogometa Slavija Pleternica II
  • 8. NK Kutjevo
  • 9. NK Dinamo Vidovci – Dervišaga
  • 10. NK Slavonija I
  • 11. NK Slavonija II
  • 12. NK Slavonija III
  • 13. NK Slavonija IV
  • 14. NK Požega I
  • 15. NK Požega II
  • 16. NK Mladost Pavlovci 

LIMAČI (2015. i mlađi)

  • 1. Škola nogometa Batrina
  • 2. NK Kutjevo
  • 3. Škola nogometa Slavija Pleternica I
  • 4. Škola nogometa Slavija Pleternica II
  • 5. NK Dinamo Vidovci – Dervišaga
  • 6. NK Slavonija I
  • 7. NK Slavonija II
  • 8. NK Požega I
  • 9. NK Požega II
  • 10. NK Jakšić