Matej Pernar osvojio brončanu medalju na drugom prvenstvenom turniru u Splitu
Proteklog vikenda u Splitu je održan drugi prvenstveni turnir osoba s invaliditetom na kojem je nastupio i požeški Boćarski klub “Nada”. Najbolji rezultat ostvario je Matej Pernar koji je osvojio brončanu medalju u kategoriji BC 2. S članovima Boćarskog kluba “Nada” u Split je išla trenerica i predsjednica kluba Karmela Bišćan, a vozio ih je trener i igrač Kuglačkog kluba Nove nade Robert Bakić, prenosi Požeški športski savez.




