Sport

Završio prvi krug 30. BMNT “Požega 2021”

05-01-2022 • 07:12
Tena Protić
Završio prvi krug 30. BMNT "Požega 2021", osmina finala je danas od 16,30 do 23,00 sata

Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer su tijekom 6. natjecateljskog dana 30. BMNT “Požega 2021” odigrane posljednje utakmice po skupinama seniorskog turnira. Ares gradnja je potvrdila 1. mjesto u skupini 6. uvjerljivom pobjedom rezultatom 14:0 nad juniorima Požege koji su ovaj susret odigrali s igračem manje svih 30 minuta. Odlična mlada ekipa Ares gradnje u osmini finala ide na trostrukog osvajača, ekipu Caffe bara Samson. 

Našićka ekipa OPG Vengert je također bio siguran protiv Autsajdera čime se osigurali osminu finala gdje ih čeka trostruki pobjednik, novogradiški Caffe bar Rubikon.

U utakmici koja je direktno odlučivala o 2. mjestu skupine 2. jer su obje ekipe imale po tri boda, MNK Pleternica – Keramika Robi je uvjerljivo pobijedila Autoškolu Premium Požega rezultatom 7:0. U osmini finala, igrače MNK Pleternica – Keramika Robi očekuje najteži mogući protivnik, dvostruki pobjednik i branitelj naslova, ekipa Cor – Caffe bara Colosseum, a ove dvije ekipe će otvoriti osminu finala jer je njihov susret prvi na današnjem programu (16,30 sati). 

U susretu koji nije ništa bitno odlučivao, MNK Autodijelovi Tokić su dobili DT Logistiku i potvrdili prvo mjesto u skupini 3, a “Tokići” će u osmini finala na novogradiški Caffe bar Avangard koji je osvojio 2. mjesto u skupini 4., a jučerašnji susret protiv Moby dicka su dobili 3:0 bb, jer se ekipa iz Batrine nije pojavila. 

Očna optika Abrić je već u prve dvije utakmice svoje skupine 8 osigurala prvo mjesto, a jučer su odigrali, neriješeno, 2:2 protiv Prvče PZ koja nije imala više šanse za prolaz jer su 2. mjesto u toj skupini osigurali Duhovi Orahovica. Očna optika Abrić će u osminu finala igrati protiv odlične ekipe, MNK Redokski dok Duhovi Orahovica idu na Autoservis Gile, čija je ekipa s 3 pobjede osvojila prvo mjesto u skupini 7. gdje su Redoksi bili nositelj, a podnositelj je bila ekipe Romke j.d.o.o. koja je jučer u posljednjoj utakmici dana svladala MNK Legacy. 

Osam utakmice osmine finala odigrat će se danas od 16,30 do 23,00 sata. 

30. BMNT “POŽEGA 2021” – REZULTATI I RASPORED UTAKMICA

Utorak, 04. 01. 2022. – 6. dan (7 utakmica)

NK Požega juniori – Ares gradnja 0:14 (Luka Samaržija 4, Toni Martinović 4, Martin Šubara 3, Mario Šipura, Ivan Bulaja, Toni Šipura)

OPG Vengert – Autsajderi 6:0 (Hrvoje Čović 2, Stipe Čavić 2, Sjtepan Kujundžić, Ante Vicić)

MNK Pleternica Keramika Robi – Autoškola Premium Požega 7:0 (Robert Nović 4, Hrvoje Ančurovski, Duje Tokić, Adam Srdarević)

MNK Autodijelovi Tokić – DT Logistika 3:0 (Benjamin Banožić, Domagoj Brnčić, Mirko Soldo)

Moby dick Batrina – Caffe bar Avangard NG 0:3 bb

Prvča PZ – Očna optika Abrić 2:2 (Antun Smojvir, Matej Puntarić / Lukas Begić, Alen Solina)

Romke j.d.o.o. – MNK Legacy  2:1 (Ronaldo Hodak, Bruno Romić / Marko Dijaković)

Srijeda, 05. 01. 2022. – 7. dan – Osmina finala

16,30 Cor Caffe bar Colosseum – MNK Pleternica Keramika Robi (A)

17,20 MNK Autodijelovi Tokić II – Vallis Aurea (B )

18,10 MNK Autodijelovi Tokić – Caffe bar Avangard NG (C )

19,00 OPG Vengert – Caffe bar Rubikon (D)

19,50 Elite Academy Ardor – Caffe bar Vertigo (E)

20,40 Caffe bar Samson – Ares gradnja (F)

21,30 Autoservis Gile – Duhovi Orahovica (G)

22,20 MNK Redoksi – Očna optika Abrić (H)

Četvrtak, 06. 01. 2022. – 8. dan – Četvrtfinale

18,40 Polufinale Veterani : Caffe bar Alibi – Alabama 

19,20 Polufinale Veterani : Wiener osiguranje – MNK Birtijca 

20,00 A – C (1)

20,45 B – D (2)

21,30 E – G (3)

22,15 F – H (4)

Petak, 07. 01. 2022. – 9. dan – Polufinale

20,00 Polufinale 1 – 3

21,00 Polufinale 2 – 4

Subota 08. 01. 2022. – 10. dan – Finale

19,00 Utakmica za 3. mjesto – Veterani

19,40 Utakmica za 3. mjesto – Seniori

20,30 Finale – Veterani

21,10 Finale – Seniori