Scena

Slavlje nakon utakmice bez zabilježenih incidenata

10-12-2022 • 08:11
RVA.hr
Slavlje nakon utakmice ulicama gradova i općina Požeško-slavonske županije prošlo je bez zabilježenih incidenata

Slavlje nakon utakmice ulicama gradova i općina Požeško-slavonske županije prošlo je bez zabilježenih incidenata. Policija je nadzirala promet i situaciju na Trgu Svetog Trojstva vrlo tolerantno, gdje se okupio veliki broj navijača nakon pobjede.

Zabilježena su dva događaja na području Policijske uprave požeško-slavonske, nevezana za utakmicu.

U petak 9. prosinca 2022. oko 14.55 sati u Pleternici u Ulici kralja Zvonimira, policijski službenici su prilikom nadzora prometa zaustavili osobni automobil marke „Renault“, požeških registarskih oznaka, a kojim je pod vidnim utjecajem alkohola (odbio alkotest) upravljao 59-godišnjak. Budući da je postojala opasnost da će nastaviti s činjenjem prekršaja 59-godišnjak je smješten u posebnu prostoriju policije i protiv njega slijedi prekršajni nalog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

U petak 9. prosinca 2022., policijskim službenicima je prijavio 31-godišnjak s područja Pleternice da je tijekom mjeseca studenoga 2022. nepoznati počinitelj (ili više njih) neovlašteno koristeći njegove osobne podatke sklopio ugovor s telefonskim operaterom te nije podmirivao novčane obveze.

Policijski službenici tragaju za nepoznatim počiniteljem protiv kojeg slijedi kaznena prijava zbog počinjenog kaznenog djela „Nedozvoljena uporaba osobnih podataka“.