Crna kronika

[FOTO] Pogledajte kako izgleda Color trgovina – stradalo je sve

26-06-2021 • 00:00
Rva

Šteta je u trgovini sigurno milijun kuna i više, kaže Goran Šutalo

Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo Content photo

Šteta je u trgovini sigurno milijun kuna i više, kaže Goran Šutalo

Velika šteta je i u objektu Color trgovine, potvrdio nam je vlasnik Goran Šutalo.

– Šteta je ogromna u Color trgovini, sve kupole koje moramo imati su ispucale i propale dolje. Led ih je razbio i voda je poplavila trgovinu. Nastradala je roba unutra od vode, a vanjska je razbijena od leda. Šteta je u trgovini sigurno milijun kuna i više.

U Alagincima u pogonu Color Emajla je situacija bolja što se tiče firme, no potpuno su razbijena vozila radnika. Ne znam hoće li to pokriti osiguranje, vjerojatno će se ići i na neke nagodbe.

Ne očekujem baš pomoć države, ne vjerujem u te priče. Koliko je bilo nepogoda, pa nikome ništa.  – rekao je Goran Šutalo.

Na fotografijama nije cjelokupna šteta, koja se još otkriva i zbraja na katu gdje su uredi.