Sport

Izvučeni parovi četvrtfinala Županijskog nogometnog kupa

23-04-2025 • 09:35
RVA.hr
U prostorijama Nogometnog saveza Požeško-slavonske županije izvučeni su parovi četvrtfinala Županijskog nogometnog kupa.

U prostorijama Nogometnog saveza Požeško-slavonske županije izvučeni su parovi četvrtfinala Županijskog nogometnog kupa.

Tako će se u srijedu, 30. travnja sastati NK Graničar Zagrađe i NK Požega, NK Kutjevo i NK Jakšić, NK Slavonija iz Požege i NK Lipik 1925 te NK Slavija iz Pleternice i NK Dinamo Rajsavac. Sve utakmice započinju u 17 sati.

Foto: arhiva